Personeli akademik në Kolegjin Fama

Lista e stafit akademik të Kolegjit "Fama":

Dr. Sc. Abaz Lleshi abaz.lleshi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Abdulla Aliu abdulla.aliu@kolegjifama.eu
M.Sc. Adrian Çollaku adrian.collaku@kolegjifama.eu
M.Sc. Alberina Foniqi-Bojaj alberina.cojaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Albulena Ejupi albulena.cjupi@kolegjifama.eu
M.Sc. Ali Xhelili ali.chelili@kolegjifama.eu
M.Sc. Ali Kutllovci ali.cutllovci@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Alush Gashi alush.gashi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Arafat Shabani arafat.shabani@kolegjifama.eu
M.Sc. Arberore Bicaj arberore.bicaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Armend Vucitërna armend.vuciterna@kolegjifama.eu
M.Sc. Arta Ramadani Desku arta.ramadanidesku@kolegjifama.eu
M.Sc. Artan Kryeziu artan.kryeziu@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Avdi Smajljaj avdi.smajljaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Azem Hajdari azem.hajdari@kolegjifama.eu
M.Sc. Bajram Beci bajram.beci@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Bajram Ukaj bajram.ukaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Bajram Nuraj bajram.nuraj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Bedri Ademi bedri.ademi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Bedri Drini bedri.drini@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Bedri Statovci bedri.statovci@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Behxhet Brajshori behxhet.brajshori@kolegjifama.eu
M.Sc. Bekim Marmullaku bekim.carmullaku@kolegjifama.eu
M.Sc. Berat Spahiu berat.spahiu@kolegjifama.eu
M.Sc. Besart Gashi besart.gashi@kolegjifama.eu
M.Sc. Besim Kryeziu besim.kryeziu@kolegjifama.eu
M.Sc. Blerina Vehbiu blerina.vehbiu@kolegjifama.eu
M.Sc. Blerta Rugova blerta.rugova@kolegjifama.eu
M.Sc. Bujar Hysenaj bujar.hysenaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Buniamin Memedi buniamin.memedi@kolegjifama.eu
M.Sc. Burim Prenaj burim.prenaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Dashnim Bajrami dashnim.cajrami@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Demir Lima demir.lima@kolegjifama.eu
M.Sc. Diola Dosti Baftiu diola.dostibaftiu@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Driton Balaj driton.balaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Durim Hoxha durim.hoxha@kolegjifama.eu
M.Sc. Edita Haxhijaha edita.haxhijaha@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Emrush Thaçi emrush.thaci@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Eqrem Zenelaj eqrem.zenelaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Fadil Kryeziu fadil.kryeziu@kolegjifama.eu
M.Sc. Fahredin Berisha fahredin.berisha@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Faruk Ahmeti faruk.ahmeti@kolegjifama.eu
M.Sc. Fatime Zeneli fatime.zeneli@kolegjifama.eu
M.Sc. Fatmir Halili fatmir.halili@kolegjifama.eu
M.Sc. Faton Kutllovci faton.kutllovci@kolegjifama.eu
M.Sc. Florian Petani florian.petani@kolegjifama.eu
M.Sc. Florim Salihu florim.salihu@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Frasher Demaj frasher.demaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Gani Shabani gani.shabani@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Hajrullah Latifi hajrullah.latifi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Halil Kukaj halil.kukaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Haxhi Ferati haxhi.ferati@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Hazër Susuri hazër.susuri@kolegjifama.eu
M.Sc. Hysni Bajrami hysni.bajrami@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Ilir Ahmetxhekaj ilir.ahmetxhekaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Ilir Azizi ilir.azizi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Isak Hoxha isak.hoxha@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Islam Zeqiri islam.zeqiri@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Ismet Bujupaj ismet.bujupaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Jehona Cami jehona.cami@kolegjifama.eu
M.Sc. Jetullah Aliu jetullah.aliu@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Kadri Metaj kadri.metaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Kaltrina Skoro kaltrina.skoro@kolegjifama.eu
M.Sc. Kemajl Shaqiri kemajl.shaqiri@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Kolë Krasniqi kole.krasniqi@kolegjifama.eu
M.Sc. Korab Shaqiri korab.shaqiri@kolegjifama.eu
M.Sc. Kushtrim Gashi kushtrim.gashi@kolegjifama.eu
M.Sc. Latif Hoxha latif.hoxha@kolegjifama.eu
M.Sc. Lirika Bërdynaj-Syla lirika.berdynaj-syla@kolegjifama.eu
M.Sc. Lon Laska lon.laska@kolegjifama.eu
M.Sc. Luigj Dedaj luigj.dedaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Lumnie Thaci-Halili lumnie.thaci-halili@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Lumnije Thaçi lumnije.thaci@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Mazllum Baraliu mazllum.baraliu@kolegjifama.eu
M.Sc. Mic Ukaj mic.ukaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Muhamet Mavraj muhamet.mavraj@kolegjifama.eu
M.Sc. Muhamet Kadrija muhamet.kadrija@kolegjifama.eu
M.Sc. Muharrem Peci muharrem.peci@kolegjifama.eu
M.Sc. Mursel Ibrahimi mursel.ibrahimi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Mustafa Pllana mustafa.pllana@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Mustafë Musa mustafe.musa@kolegjifama.eu
M.Sc. Naim Fetahu naim.fetahu@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Naim Uka naim.uka@kolegjifama.eu
M.Sc. Naime Beqiraj naime.beqiraj@kolegjifama.eu
M.Sc. Nazim Gagica nazim.gagica@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Nehat Rrudhani nehat.rrudhani@kolegjifama.eu
M.Sc. Nevzat Shemsedini nevzat.shemsedini@kolegjifama.eu
M.Sc. Nita Pula Kastrati nita.pulakastrati@kolegjifama.eu
M.Sc. Njomza Bajraktari njomza.bajraktari@kolegjifama.eu
M.Sc. Orhan Kerkezi orhan.kerkezi@kolegjifama.eu
M.Sc. Pranvera Jetishi Collaku pranvera.jetshicollaku@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Qazim Tmava qazim.tmava@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Qufli Osmani qufli.osmani@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Raif Bytyçi raif.bytyçi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Ramë Likaj rame.likaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Remzi Smajli remzi.smajli@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Rexhep Murati rexhep.murati@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Rrustem Asllanaj rrustem.asllanaj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Rufi Osmani rufi.osmani@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Sadik Bekteshi sadik.bekteshi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Safet Krasniqi safet.krasniqi@kolegjifama.eu
M.Sc. Sedat Krasniqi sedat.krasniqi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Shaip Kabashi shaip.kabashi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Shefket Jakupi shefket.jakupi@kolegjifama.eu
M.Sc. Shemsi Igrishta shemsi.igrishta@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Sheqir Kutllovci sheqir.kutllovci@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Shpresa Zaplluzha shpresa.zaplluzha@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Shqiptar Demaçi shqiptar.demaci@kolegjifama.eu
M.Sc. Simeana Beshi simeana.beshi@kolegjifama.eu
M.Sc. Skënder Shabani skender.shabani@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Skënder Telaku skwnder.telaku@kolegjifama.eu
M.Sc. Sylejman Klinaku sylejman.klinaku@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Sylen Vranica sylen.vranica@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Tringa Azizi tringa.azizi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Valdet Hashani valdet.hashani@kolegjifama.eu
M.Sc. Valon Zeqiraj valon.zeqiraj@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Venet Shala venet.shala@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Xheladin Zymberaj xheladin.zymberaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Xhelal Shehu xhelal.shehu@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Xhemajl Ademaj xhemajl.ademaj@kolegjifama.eu
M.Sc. Xhenita Podrimçaku Hoxha xhenita.podrimcakuhoxha@kolegjifama.eu
M.Sc. Xhevdet Abazi xhevdet.abazi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Zafer Gashi zafer.gashi@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Zejdush Tahiri zejdush.tahiri@kolegjifama.eu
Dr. Sc. Zeqirja Idrizi zeqirja.idrizi@kolegjifama.eu
M.Sc. Zyhdi Haziri zyhdi.haziri@kolegjifama.eu

 

 

Shpërndaje



© Kolegji Fama. All rights reserved. 2017 Punuar nga CMD

FOLLOW US